Publiczne Pozytywne Przedszkole nr 2
Powrót
Lista kandydatów przyjętych i nieprzyjętych Publiczne Pozytywne Przedszkole nr 2 w Gdańsku / 2021-03-31

Lista kandytatów przyjętych i nieprzyjętych w postępowaniu rekrutacyjnym:

Adamczyk Borys – przyjęty

Anyszek Kacper – przyjęty

Balmer Viktoriia – przyjęty

Bobkowska Gaja Ludwika – nieprzyjęty

Boroń Pola – przyjęty

Borzejewicz Alan – nieprzyjęty

Bożek Robert – nieprzyjęty

Brzozowska Wiktoria – przyjęty

Chlebosz Alex – przyjęty

Chrzanowska Wiktoria – nieprzyjęty

Chrzanowski Stanisław – nieprzyjęty

Ciuk Jan – przyjęty

Dacewicz Zofia – nieprzyjęty

Dolny Karol – nieprzyjęty

Drozd Filip – nieprzyjęty

Drygalski Jan – nieprzyjęty

Dzikowska Gabriela – nieprzyjęty

Ewicz Jędrzej – nieprzyjęty

Felski Oliwier – nieprzyjęty

Flis Michalina – przyjęty

Gawron Kornelia – nieprzyjęty

Gębura Blanka – nieprzyjęty

Goliński Antoni – przyjęty

Gondek Hanna – nieprzyjęty

Grzechnik Maja – nieprzyjęty

Hinc Kazimierz – przyjęty

Hlushkova Daria – przyjęty

Ingielewicz Tymoteusz – nieprzyjęty

Ivashchenko Maksym – nieprzyjęty

Jabłoński Filip – przyjęty

Janowczyk Wiktor – przyjęty

Jarmuł Maciej – przyjęty

Jesionek Maciej – przyjęty

Kabziński Mikołaj – przyjęty

Kaczyńska Ida – nieprzyjęty

Karaś Nikola – przyjęty

Karpierz Julian – nieprzyjęty

Karwat Antonina – przyjęty

Kębłowska Liliana – przyjęty

Klawikowska Blanka –nieprzyjęty

Klawitter Cezary – przyjęty

Klimczak Laura – nieprzyjęty

Kłysz Pola – przyjęty

Kopeć Amelia – nieprzyjęty

Krawiec Lena – nieprzyjęty

Krulikowski Marek – nieprzyjęty

Krylov Daniil – przyjęty

Kryłowska Julia – przyjęty

Kubiak Brunon – nieprzyjęty

Kurkierewicz Zofia – przyjęty

Lampinen Gniewomir – nieprzyjęty

Lewczuk Adrian – nieprzyjęty

Lis Igor – nieprzyjęty

Liszkiewicz Mikołaj – przyjęty

Minuth Piotr Adam – nieprzyjęty

Mosakowski Jan – nieprzyjęty

Naborczyk Maja – nieprzyjęty

Nowosielecki Piotr – nieprzyjęty

Ogbovoh Agore – przyjęty

Pazderski Wiktor – nieprzyjęty

Pełka Szymon – przyjęty

Piechota Róża Daria – nieprzyjęty

Piecyk Mikołaj – nieprzyjęty

Pochodaj Oliwier – przyjęty

Puchalski Wiktor – nieprzyjęty

Rogowski Jakub – przyjęty

Rokicki Kajetan – nieprzyjęty

Rolak Wojciech Jan – przyjęty

Rudzińska Laura – przyjęty

Rynkiewicz Paweł – przyjęty

Sana Arisha – przyjęty

Sciborek Piotr – przyjęty

Sękowska Hanna – przyjęty

Sieradzan Paweł – przyjęty

Siuda Adam – nieprzyjęty

Skamaroshka Kseniya – przyjęty

Spieglanin Irena – nieprzyjęty

Stajszczak Artur – nieprzyjęty

Stramel Kacper – nieprzyjęty

Strugała Aleksander – przyjęty

Sularz Wiktor – przyjęty

Szafraniak Nataniel – przyjęty

Szczepaniuk Jaśmina – przyjęty

Szczepański Leon – nieprzyjęty

Szemberska Klara – nieprzyjęty

Szemberska Laura – nieprzyjęty

Szewczyk Ignacy – nieprzyjęty

Świętnicki Krystian – nieprzyjęty

Tłomacki Jędrzej – przyjęty

Torbus Wincenty – nieprzyjęty

Tran Dinh Leon – przyjęty

Tsurkan Sviatoslav – nieprzyjęty

Walczukiewicz Ignacy – przyjęty

Wąsowicz Oliwier – przyjęty

Wernio Wojciech – nieprzyjęty

Wiczling Gaja – nieprzyjęty

Wiercińska Julia – nieprzyjęty

Włoch Jakub –przyjęty

Wrzalik Eryk – nieprzyjęty

Ząbczyński Florian – przyjęty

Ziemborska Zuzanna – nieprzyjęty