Publiczne Pozytywne Przedszkole nr 2
Powrót
Lista zakwalifikowanych i niezakwalifikowanych Publiczne Pozytywne Przedszkole nr 2 w Gdańsku / 2021-03-22

Lista kandydatów zakwalifikowanych i niezakwalifikowanych w postępowaniu rekrutacyjnym

WAŻNA INFORMACJA:

Rodzice kandydatów zakwalifikowanych są zobowiązani do potwierdzenia woli uczęszczania do jednostki w terminie do 2021-03-29 godz. 16:00. Brak potwierdzenia we wskazanym terminie jest równoznaczny z rezygnacją z miejsca w jednostce.

Adamczyk Borys – zakwalifikowany

Anyszek Kacper – zakwalifikowany

Balmer Viktoriia – zakwalifikowany

Bobkowska Gaja Ludwika – niezakwalifikowany

Boroń Pola – zakwalifikowany

Borzejewicz Alan – niezakwalifikowany

Bożek Robert – niezakwalifikowany

Brzozowska Wiktoria – zakwalifikowany

Chlebosz Alex – zakwalifikowany

Chrzanowska Wiktoria – niezakwalifikowany

Chrzanowski Stanisław – niezakwalifikowany

Ciuk Jan – zakwalifikowany

Dacewicz Zofia – niezakwalifikowany

Dolny Karol – niezakwalifikowany

Drozd Filip – niezakwalifikowany

Drygalski Jan – niezakwalifikowany

Dzikowska Gabriela – niezakwalifikowany

Ewicz Jędrzej – niezakwalifikowany

Felski Oliwier – niezakwalifikowany

Flis Michalina – zakwalifikowany

Gawron Kornelia – niezakwalifikowany

Gębura Blanka – niezakwalifikowany

Goliński Antoni – zakwalifikowany

Gondek Hanna – niezakwalifikowany

Grzechnik Maja – niezakwalifikowany

Hinc Kazimierz – zakwalifikowany

Hlushkova Daria – zakwalifikowany

Ingielewicz Tymoteusz – zakwalifikowany

Ivashchenko Maksym – niezakwalifikowany

Jabłoński Filip – zakwalifikowany

Janowczyk Wiktor – zakwalifikowany

Jarmuł Maciej – zakwalifikowany

Jesionek Maciej – zakwalifikowany

Kabziński Mikołaj – zakwalifikowany

Kaczyńska Ida – niezakwalifikowany

Karaś Nikola – zakwalifikowany

Karpierz Julian – niezakwalifikowany

Karwat Antonina – zakwalifikowany

Kębłowska Liliana – zakwalifikowany

Klawikowska Blanka – niezakwalifikowany

Klawitter Cezary – zakwalifikowany

Klimczak Laura – niezakwalifikowany

Kłysz Pola – zakwalifikowany

Kopeć Amelia – niezakwalifikowany

Krawiec Lena – niezakwalifikowany

Krulikowski Marek – zakwalifikowany

Krylov Daniil – zakwalifikowany

Kryłowska Julia – zakwalifikowany

Kubiak Brunon – niezakwalifikowany

Kurkierewicz Zofia – zakwalifikowany

Lampinen Gniewomir – niezakwalifikowany

Lewczuk Adrian – niezakwalifikowany

Lis Igor – niezakwalifikowany

Liszkiewicz Mikołaj – zakwalifikowany

Minuth Piotr Adam – niezakwalifikowany

Mosakowski Jan – niezakwalifikowany

Naborczyk Maja – niezakwalifikowany

Nowosielecki Piotr – niezakwalifikowany

Ogbovoh Agore – zakwalifikowany

Pazderski Wiktor – niezakwalifikowany

Pełka Szymon – zakwalifikowany

Piechota Róża Daria – niezakwalifikowany

Piecyk Mikołaj – niezakwalifikowany

Pochodaj Oliwier – zakwalifikowany

Puchalski Wiktor – niezakwalifikowany

Rogowski Jakub – zakwalifikowany

Rokicki Kajetan – niezakwalifikowany

Rolak Wojciech Jan – zakwalifikowany

Rudzińska Laura – zakwalifikowany

Rynkiewicz Paweł – zakwalifikowany

Sana Arisha – zakwalifikowany

Sciborek Piotr – zakwalifikowany

Sękowska Hanna – zakwalifikowany

Sieradzan Paweł – zakwalifikowany

Siuda Adam – niezakwalifikowany

Skamaroshka Kseniya – zakwalifikowany

Spieglanin Irena – niezakwalifikowany

Stajszczak Artur – niezakwalifikowany

Stramel Kacper – niezakwalifikowany

Strugała Aleksander – zakwalifikowany

Sularz Wiktor – zakwalifikowany

Szafraniak Nataniel – zakwalifikowany

Szczepaniuk Jaśmina – zakwalifikowany

Szczepański Leon – niezakwalifikowany

Szemberska Klara – zakwalifikowany

Szemberska Laura – niezakwalifikowany

Szewczyk Ignacy – niezakwalifikowany

Świętnicki Krystian – niezakwalifikowany

Tłomacki Jędrzej – zakwalifikowany

Torbus Wincenty – niezakwalifikowany

Tran Dinh Leon – zakwalifikowany

Tsurkan Sviatoslav – niezakwalifikowany

Walczukiewicz Ignacy – zakwalifikowany

Wąsowicz Oliwier – zakwalifikowany

Wernio Wojciech – niezakwalifikowany

Wiczling Gaja – niezakwalifikowany

Wiercińska Julia – niezakwalifikowany

Włoch Jakub – zakwalifikowany

Wrzalik Eryk – niezakwalifikowany

Ząbczyński Florian – zakwalifikowany

Ziemborska Zuzanna – niezakwalifikowany