Publiczne Pozytywne Przedszkole nr 2
Dzień Edukacji Narodowej Publiczne Pozytywne Przedszkole nr 2 w Gdańsku / 2020-10-15

"Życzymy też paniom dużo miłości, a jeszcze więcej do nas cierpliwości. Żeby dzieciaki miały same sukcesy, żeby znikały smutki i stresy, żeby maluszki dużo nie płakały, a kredki się same temperowały." Dzieci pamiętały o wszystkich osobach pracujących w placówce. W ramach wspólnego świętowania każda grupa dostała książkę ze swoim zwierzakiem. Dziękujemy Sówkom (w tym sówkowym Paniom!) za wzruszającą niespodziankę. Dziękujemy Radzie Rodziców i Organowi Prowadzącemu za docenienie naszego zaangażowania, za każde dzisiejsze miłe słowo ze strony dzieci i Rodziców. W takich momentach potwierdzają się słowa Nensona Mandeli, że "Edukacja jest najsilniejszą dłonią, której możemy użyć, aby zmieniać świat"