Publiczne Pozytywne Przedszkole nr 2
Powrót
Lista dzieci przyjętych i nieprzyjętych Publiczne Pozytywne Przedszkole nr 2 w Gdańsku / 2020-04-02

Lista kandydatów przyjętych i nieprzyjętych w postępowaniu rekrutacyjnym z dnia 2.04.2020 r.

Adamczyk Maksymilian  -  przyjęty

Arentowicz Pola  -  nieprzyjęty

Bakura Bartosz   -  nieprzyjęty

Banach Arkadiusz   -  nieprzyjęty

Banach Kinga   -  nieprzyjęty

Bielawski Franciszek   -  przyjęty

Bojarski Antoni   -  nieprzyjęty

Boroń Pola  -  nieprzyjęty

Borsuk Filip   -  przyjęty

Burchardt Nicole   -  nieprzyjęty

Chadaj Nina   -  przyjęty

Chodkiewicz Jan Karol   -  nieprzyjęty

Chrzanowski Oskar   -  przyjęty

Cieplowska Jana  -   nieprzyjęty

Cydejko Zuzanna   -  nieprzyjęty

Czapski Bartosz   -  nieprzyjęty

Człapińska Magdalena   -  nieprzyjęty

Czyżewska Anita  -   nieprzyjęty

Dackiewicz Antonina  -   nieprzyjęty

Długokęcki Stefan Józef  -   przyjęty

Domańska Magdalena   -  przyjęty

Dykban Michał Daniel   -  nieprzyjęty

Ewicz Szymon   -  nieprzyjęty

Gadomski Szymon  -   przyjęty

Gibas Zofia   -   nieprzyjęty

Glass Juliusz   -  przyjęty

Gorczyńska Nikola   -   nieprzyjęty

Grabowiecka Alicja   -   nieprzyjęty

Groning Bartłomiej    -   nieprzyjęty

Gruszczyński Jakub   -  nieprzyjęty

Gryniewicz Kacper   -  przyjęty

Guder Leon    -   nieprzyjęty

Guzek Filip   -  przyjęty
Hladunska Milana   -  nieprzyjęty

Ilczyszyn Kalina   -  nieprzyjęty

Iordanov Andrej   -  nieprzyjęty

Iwańczak Ksawery   -  nieprzyjęty

Jarosiewicz Mikołaj   -  przyjęty

Jastrzębski Wiktor   -  nieprzyjęty

Jaśkiewicz Gustaw   -  nieprzyjęty

Kamińska Klara   -  nieprzyjęty

Kamińska Nina   -  nieprzyjęty

Kamrowska Kinga   -  nieprzyjęty

Kania Rozalia  -   nieprzyjęty

Kasprzak Helena   -  nieprzyjęty

Kaźmierowska Hanna   -  przyjęty

Kiełpińska Julia Alicja   -  nieprzyjęty

Kisiel Jakub   -  nieprzyjęty

Kopeć Alicja   -  nieprzyjęty

Kotarski Wojciech   -  przyjęty

Krysiak Tymon   -  przyjęty

Krzewska Róża   -  nieprzyjęty

Kulik Leon  -  przyjęty

Kwiatke Cezary  -  nieprzyjęty

Liberacki Bartosz   -   nieprzyjęty

Lipinska Kinga   -  nieprzyjęty

Łangowska Matylda  -  nieprzyjęty

Ługin Jakub Józef  -   przyjęty

Maciejewski Leonard   -  nieprzyjęty

Makarchuk Renat  -   nieprzyjęty

Megger Ziemowit   -  nieprzyjęty

Mielczyńska Oliwia  -   przyjęty

Mosakowski Gustaw  -   nieprzyjęty

Navitski Matsvei   -  przyjęty

Nawrocki Brendon   -  przyjęty

Nawrocki Jennifer  -   przyjęty

Nurzyńska Liliana   -  nieprzyjęty

Oberzig Tymoteusz   -  przyjęty

Orłowski Mateusz   -  nieprzyjęty

Padalec Kornelia   -  nieprzyjęty

Paszotta Joanna  -   nieprzyjęty

Pełszyńska Zofia  -   nieprzyjęty

Pietruszewska Urszula  -   przyjęty

Piłat Bruno   -  nieprzyjęty

Pobudkiewicz Jakub Michał  -   nieprzyjęty

Pogonowski Julian   -  nieprzyjęty

Pogonowski Szymon   -  nieprzyjęty

Pospiszył Nataniel   -  przyjęty

Potaczało Amelia   -  nieprzyjęty

Potulski Szymon  -   nieprzyjęty

Procyk Liliana   -  nieprzyjęty

Pryzmont Aleksander   -  nieprzyjęty

Pryzmont Wiktor   -  nieprzyjęty

Radziwilski Roman    -  nieprzyjęty

Rasch Jarosław   -  nieprzyjęty

Rasch Wiktoria  -  przyjęty

Rogowski Jakub   -  nieprzyjęty

Rudzińska Rozalia   -  nieprzyjęty

Rutkowska Pola  -   nieprzyjęty

Sambor Gaja   -  przyjęty

Sambor Zoja   -  przyjęty

Sasimowski Piotr Andrzej   -  nieprzyjęty

Selonke Aleksander   -  nieprzyjęty

Seimaszko-Kondziela Cezary Maksymilian   -  nieprzyjęty

Skiba Kuba  -   przyjęty

Skiba Wiktor   -  przyjęty

Skóra Franciszek   -  nieprzyjęty

Sławiński Adrian   -  przyjęty

Smoliński Mikołaj  -   nieprzyjęty

Soroko Franciszek   -  nieprzyjęty

Stefaniak Adam   -  nieprzyjęty

Stefaniak Hanna  -   nieprzyjęty

Stefaniak Marcin   -  nieprzyjęty

Stroński Szymon   -  nieprzyjęty

Surowiec Mikołaj   -  nieprzyjęty

Szakiewicz Ada   -  nieprzyjęty

Szakiewicz Iga   -  nieprzyjęty

Szeksztełło Iga   -  nieprzyjęty

Szulżycka Marcelina   -  nieprzyjęty

Szweda Igor   -  przyjęty

Szweda Kamil   -  przyjęty

Szweda Wojciech  -   nieprzyjęty

Tryzna Zofia  -   nieprzyjęty

Ufniarz Alicja   -  nieprzyjęty

Vasko Eugenia   -  nieprzyjęty

Voronov Maksymilian   -  przyjęty

Waśkiewicz Filip   -  nieprzyjęty

Wawrzonkowska Hanna   -  nieprzyjęty

Wiktorowicz Leon  -  przyjęty

Wróblewski Tymon   -  nieprzyjęty

Ziembiński Robert   -  przyjęty

 

 

Zgodnie artykułem z Rozporządzenia Ministra Edukacji Narodowej z dnia 25 marca 2020 r. zmieniające rozporządzenie w sprawie szczególnych rozwiązań w okresie czasowego ograniczenia funkcjonowania jednostek systemu oświaty w związku z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19, -  § 11b. W okresie czasowego ograniczenia funkcjonowania jednostek systemu oświaty, o których mowa w art. 158 ustawy z dnia 14 grudnia 2016 r. – Prawo oświatowe, wyniki postępowania rekrutacyjnego w formie list kandydatów, o których mowa w art. 158 ust. 1 i 3 tej ustawy, podaje się do publicznej wiadomości także na stronach internetowych tych jednostek.